Apie mus

UAB „Finansų Apskaitos guru“ tai- finansų, apskaitos, konsultavimo įmonė, paslaugas siūlanti Lietuvos ir Užsienio partneriams.

Veiklos sritis- įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas, buhalterinės apskaitos darbo organizavimas, finansinė apskaita bei partnerystė su Jūsų įmone. Įsipareigojame klientui apskaitą tvarkyti, remdamiesi LR įstatymais, Verslo apskaitos standartais, jei reikia, Tarptautiniais Finansinės apskaitos standartais.

Mūsų įmonės darbuotojai turi ekonominį-finansinį išsilavinimą, didelį žinių bagažą, yra profesionalūs ir kompetetingi atlikti bet kokias finansines, buhalterines paslaugas, reikalui esant, patarti sėkmingai pertvarkyti įmonės darbą ar net padėti atlikti įmonės reorganizavimą. Taip pat, turime kompetencijos konsultuoti buhalterinių programų kūrėjus, įdiegiant inovatyvesnę buhalterinę apskaitą.

Kad galėtumėte pagrįstai priimti sprendimus, teisingai atlikti planavimą ir kontrolę, tam reikalinga Verslo apskaita, kurią Jums galėtume pasiūlyti.

Pagrindinis mūsų įmonės tikslas- teikti paslaugas taip, kad būtume patikimi partneriai, kompetitingai atliekantys savo darbą.

Esant poreikiui, galime atvykti ir dirbti Jūsų biure.